Post disponibil: Gestionar

Locatii: BucurestiCluj-Napoca

Candidatul ideal:

  • Studii medii/superioare (domeniu energetic/electronic reprezinta avantaj)
  • Fara cazier
  • Experienta de minim 1 an pe un post similar
  • Permis auto Cat.B cu experienta (categorii in plus reprezinta un avantaj)
  • Cunostinte de limba engleza
  • Experienta in gestionarea unei baze de date reprezinta un avantaj
  • Abilitati utilizare pachet Office (Word, Excel, Outlook)
  • Abilitati invatare si acomodare rapida cu tipurile de echipamente specifice activitatii societatii
  • Bune abilitati de comunicare, capacitate de organizare, planificare si lucru in echipa
  • Atentie la detalii, la cifre, eficienta in indeplinirea sarcinilor
  • Amabilitate, seriozitate, profesionalism
  • Disponibilitate pentru efort fizic sustinut

Descrierea jobului:

  • executa activitati specifice de aprovizionare (verificare, receptionare, sortare, manipulare, organizare, etichetare, introducere coduri de bare in program; redactare, completare si emitere documente specifice, etc)
  • asigura introducerea informatiilor si gestioneaza baza de date
  • gestioneaza comenzile si asigura rezolvarea eficienta a acestora
  • participa la inventarierea periodica
  • expediaza/livreaza marfa catre lucrarile/angajatii societatii