Post disponibil: Tehnician sisteme securitate

Locatii: BucurestiBrasovCluj-NapocaTimisoaraCraiovaGalatiBacauIasiBaia MareConstantaOradeaPloiestiSibiuSuceavaDeva

Candidatul ideal:

  • Studii tehnice (liceu profil tehnic sau facultate profil tehnic)
  • Aviz IGPR
  • Minim 3 ani experienta in cablarea, instalarea, executarea, punerea in functiune a sistemelor de securitate
  • Experienta in instalarea sistemelor de securitate in domeniul bancar reprezinta un avantaj
  • Cunostinte in programare Siemens, Schrack Seconet etc reprezinta un avantaj
  • Disponibilitate la deplasari in tara
  • Permis auto cat B, cu experienta; cat C constituie un avantaj
  • Apt de munca la inaltime, conditii de santier, deplasari/delegatii, munca in echipa
  • Eficient in indeplinirea sarcinilor de serviciu pe care le are de indeplinit
  • Rezistenta la stres, meticulozitate, atentie la detalii, abilitati de comunicare
  • Persoana energica, proactiva, amabila

Responsabilitati:

  • Preluarea necesarului de marfa pregatit pentru lucrare, asigurarea inventarului echipamentelor primite si gestionarea lui
  • Deplasarea la beneficiar/delegatie, intocmirea documentelor specifice
  • Cablare si executie lucrari de instalatii curenti slabi intocmirea documentelor specifice
  • Asigurarea mentenantei sistemelor de securitate (testari functionalitate, curatare, reparatii, punere in functiune etc)
  • Analizeaza si remediaza disfunctionalitatile tehnice si defectiunile
  • Efectueaza lucrul in conditii de securitate, in conformitate cu politica societatii, legislatia si normele de tehnica securitatii muncii specifice locului de munca

Beneficii:

  • Cultura organizationala puternica, colectiv tanar si dinamic
  • Mediu si proceduri de lucru profesioniste, stabilitate si oportunitati de perfectionare
  • Laptop
  • Telefon
  • Diurna + cazare in cazul deplasarilor
  • Salariu atractiv